Kontakt

Vill du veta mer om vår förening? Vill du bidra på något sätt? Har du feedback om hur vi kan agera på ett bättre sätt för djuren? Oavsett ärende så skulle vi gärna höra från dig! Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss i styrelsen. Det går naturligtvis också utmärkt att kontakta de enskilda grupperna i vår förening. Se respektive Save-grupp för kontaktinfo till dem.

Styrelsen i Save Movement Sverige

Martin Smedjeback, ordförande – martin@savemovementsverige.se, 070-257 90 97

Pia Wallin, vice ordförande – pia@savemovementsverige.se

Maija Löfgren – maija@savemovementsverige.se

Ingrid Carlsson – ingrid@savemovementsverige.se

Saga Pålsson – saga@savemovementsverige.se

Amanda Mattsson – amanda@savemovementsverige.se

Liza Blomfagra – liza@savemovementsverige.se

 

Suppleanter

Ebba Nilsson – ebba@savemovementsverige.se

Freddy Johansson – freddy@savemovementsverige.se

 

Projektanställd

Stina Johansson – stina@savemovementsverige.se

Överst från vänster: Ingrid Carlsson, Maija Löfgren, Liza Blomfagra, Martin Smedjeback, Saga Pålsson, Amanda Mattsson och Pia Wallin.

Kontakt:

info@savemovementsverige.se | 070-2579097