Kontakt

Vill du veta mer om vår förening? Vill du bidra på något sätt? Har du feedback om hur vi kan agera på ett bättre sätt för djuren? Oavsett ärende så skulle vi gärna höra från dig! Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss i styrelsen. Det går naturligtvis också utmärkt att kontakta de enskilda grupperna i vår förening. Se respektive Save-grupp för kontaktinfo till dem.

Styrelsen i Save Movement Sverige

Martin Smedjeback, ordförande – martin@savemovementsverige.se, 070-257 90 97

Martina Sögaard, vice ordförande – martina@savemovementsverige.se

Henrik Salomonsson, kassör – henrik@savemovementsverige.se

Ebba Nilsson – ebba@savemovementsverige.se

Rebecca Zhu Hansson – rebecca@savemovementsverige.se

Freddy Johansson – freddy@savemovementsverige.se

Marisol Avilés – marisol@savemovementsverige.se

Maija Löfgren – maija@savemovementsverige.se

Linköping 24 april 2017-23

Kontakt:

info@savemovementsverige.se | 070-2579097